Kontaktne informacije

 

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 97 00
info@terme-olimia.com

Rezervacije bivanja in nakup darilnih bonov

T: 03 829 78 36
F: 03 582 90 24
rezervacije@terme-olimia.com
booking@terme-olimia.com

Gdje se nalazimo?

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 97 00
info@terme-olimia.com

Navodila za pot

Udaljenost do Term Olimia

Ljubljana: 114 km

Maribor: 52 km

Portorož: 235 km

Kranjska gora: 198 km

Zagreb: 77 km

Dunaj: 309 km

Trst: 209  km

Vodstvo

Vodstvo kompanije

Prodaja i marketing

Florjan Vasle

Direktor
T: 03 829 78 45
F: 03 582 90 09
florjan.vasle@terme-olimia.com

Maja Jahn

Voditeljica prodaje
T: 03 829 60 15
F: 03 582 90 09
maja.jahn@terme-olimia.com

Vasja Čretnik

Voditelj prodaje & marketinga,
prokurist
T: 03 / 829 78 55
F: 03 / 582 90 09
vasja.cretnik@terme-olimia.com

 

Martina Terner

Voditeljica računovodstva
T: 03 829 78 75
F: 03 582 90 09
martina.terner@terme-olimia.com

Sabina Antloga Žuna

Tržište Slovenije
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
sabina.antloga@terme-olimia.com

Barbara Brglez

Voditeljica hotelskih objekata
T: 03 829 78 00
F: 03 582 90 09
barbara.brglez@terme-olimia.com

Katja Gračnar

Poslovni turizam
T: 03 829 78 70
F: 03 582 90 09
katja.gracnar@terme-olimia.com

Matic Kriter

Voditelj ugostiteljstva
T: 03 829 78 20
F: 03 582 90 09
matic.kriter@terme-olimia.com

Iztok Prevolšek

Tržište Austrije i Njemačke
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
iztok.prevolsek@terme-olimia.com

Dunja Koren

Voditeljica wellnessa i bazena
T: 03 829 78 92
F: 03 582 90 09
dunja.koren@terme-olimia.com

Andrej Pust

Hrvatsko, slovensko i englesko govorno područje
T: 03 829 78 48
F: 03 582 90 09
andrej.pust@terme-olimia.com

Sabina Stipčič

Voditeljica nabave
T: 03 829 73 15
F: 03 582 90 09
sabina.stipcic@terme-olimia.com

Lea Ostrožnik Stegne

Marketing Italija
T: +386 (0)41 736467
F: 03 582 90 09
lea.stegne@terme-olimia.com

Dr. Peter Kurila

Doktor
T: 03 829 78 02
F: 03 582 90 09
peter.kurila@terme-olimia.com

Matevž Levstek

Sportski turizam
T: 03 829 78 04
F: 03 582 90 24
matevz.levstek@terme-olimia.com

Ivan Pelc

Voditelj investicija
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
ivan.pelc@terme-olimia.com

Tamara Preskar

Marketing i oglašavanje
T: 03 829 77 12
F: 03 582 90 24
tamara.preskar@terme-olimia.com

Gregor Makovec

Voditelj održavanja
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
gregor.makovec@terme-olimia.com

Matej Terner

Digitalni marketing
T: 03 829 77 21
F: 03 582 90 24
matej.terner@terme-olimia.com

Recepcije, informacije

  Telefon E-mail
Recepcija Hotela Sotelia +386 3 829 60 00 info@terme-olimia.com
Recepcija Hotela Breza +386 3 829 78 35 info@terme-olimia.com
Recepcija Aparthotela Rosa +386 3 829 78 80 info@terme-olimia.com
Recepcija Vasi Lipa +386 3 829 78 80 info@terme-olimia.com
Recepcija Kamp Natura +386 3 829 78 80 info@terme-olimia.com
Wellness center Orhidelia +386 3 829 78 05 orhidelia@terme-olimia.com
Wellness center Termalija +386 3 829 78 05 bazeni.termalija@terme-olimia.com
Termalni park Aqualuna +386 3 829 77 00 aqualuna@terme-olimia.com
Spa Armonia +386 3 829 60 11 spa.armonia@terme-olimia.com
Spa & Beauty center +386 3 829 78 22 spa.beauty@terme-olimia.com
Center zdravlja Olimia +386 3 829 78 02 zdravje.info@terme-olimia.com
Kongresni centar +386 3 829 78 48 mice@terme-olimia.com
Sport +386 3 829 78 04 sport@terme-olimia.com