Kontaktne informacije

 

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 97 00
info@terme-olimia.com

Rezervacije bivanja in nakup darilnih bonov

T: 03 829 78 36
F: 03 582 90 24
rezervacije@terme-olimia.com
booking@terme-olimia.com

Kje se nahajamo?

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 97 00
info@terme-olimia.com

Navodila za pot

Oddaljenost do Term Olimia

Ljubljana: 114 km

Maribor: 52 km

Portorož: 235 km

Kranjska gora: 198 km

Zagreb: 77 km

Dunaj: 309 km

Trst: 209  km

Kontakti

Vodstvo podjetja

Prodaja in marketing

Nabava

Florjan Vasle

Direktor
T: 03 829 78 45
F: 03 582 90 09
florjan.vasle@terme-olimia.com

Maja Jahn

Vodja prodaje
T: 03 829 60 15
F: 03 582 90 09
maja.jahn@terme-olimia.com

Anita Miketič Simčič

Vodja nabave
T: 03 829 73 15
F: 03 582 90 24
anita.miketic@terme-olimia.com

Vasja Čretnik

Direktor prodaje&marketinga,
prokurist
T: 03 / 829 78 55
F: 03 / 582 90 09
vasja.cretnik@terme-olimia.com

Jasmina Mlakar

Marketing
T: +386 (0)51 336 099
F: 03 582 90 09
jasmina.mlakar@terme-olimia.com

 

Mojca Šantek

Vodja računovodstva
T: 03 829 78 08
F: 03 582 90 09
mojca.santek@terme-olimia.com

Sabina Antloga Žuna

Prodaja, slovenski trg
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
sabina.antloga@terme-olimia.com

 
 

Barbara Brglez

Vodja hotelov
T: 03 829 78 00
F: 03 582 90 09
barbara.brglez@terme-olimia.com

Iztok Prevolšek

Prodaja, nemški in avstrijski trg
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
iztok.prevolsek@terme-olimia.com

 

Matic Kriter

Vodja gostinstva
T: 03 829 78 20
F: 03 582 90 09
matic.kriter@terme-olimia.com

Tihomir Babič

Prodaja, nemški in avstrijski trg
T: 03 829 78 04
F: 03 582 90 09
tihomir.babic@terme-olimia.com

 

Sabina Stipčič

Vodja oaze zdravja
T: 03 829 78 92
F: 03 582 90 09
sabina.stipcic@terme-olimia.com

Andrej Pust

Prodaja, hrvaški, srbski in angleško govoreči trg
T: 03 829 78 48
F: 03 582 90 09
andrej.pust@terme-olimia.com

 

Dr. Peter Kurila

Zdravnik
T: 03 829 78 02
F: 03 582 90 09
peter.kurila@terme-olimia.com

Lea Ostrožnik Stegne

Prodaja, italianski trg
T: 03 829 60 17
F: 03 582 90 09
lea.stegne@terme-olimia.com

 

Ivan Pelc

Vodja vzdrževanja
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
ivan.pelc@terme-olimia.com

Matevž Levstek

Prodaja, športni turizem
T: 03 829 78 04
F: 03 582 90 24
matevz.levstek@terme-olimia.com

 

Alja Pak

Vodja razvoja kadrov
T: 03 829 78 46
F: 03 582 90 09
alja.pak@terme-olimia.com

Katja Gračnar

Prodaja poslovnega turizma
Mobitel: 040 861 175
T: 03 829 78 70
F: 03 582 90 09
katja.gracnar@terme-olimia.com

Jasna Bračun

pomočnica direktorja za kakovost
T: 03 829 78 53
F: 03 582 90 09
jasna.bracun@terme-olimia.com

Tamara Preskar

Marketing in oglaševanje
T: 03 829 77 12
F: 03 582 90 24
tamara.preskar@terme-olimia.com

 

Matej Terner

Marketing
T: 03 829 77 21
F: 03 582 90 24
matej.terner@terme-olimia.com

Recepcije, informacije

Poslovna enota Telefon Elektronska pošta
Recepcija Hotela Sotelia 03 829 60 00 info@terme-olimia.com
Recepcija Hotela Breza 03 829 78 35 info@terme-olimia.com
Recepcija Aparthotela Rosa 03 829 78 80 info@terme-olimia.com
Recepcija Vasi Lipa 03 829 78 80 info@terme-olimia.com
Recepcija Kamp Natura 03 829 78 80 info@terme-olimia.com
Wellness center Orhidelia 03 829 78 05 orhidelia@terme-olimia.com
Wellness center Termalija 03 829 78 05 bazeni.termalija@terme-olimia.com
Termalni park Aqualuna 03 829 77 00 aqualuna@terme-olimia.com
Spa Armonia 03 829 60 11 spa.armonia@terme-olimia.com
Spa & Beauty center 03 829 78 22 spa.beauty@terme-olimia.com
Center zdravja Olimia 03 829 78 02 zdravje.info@terme-olimia.com
Kongresni center 03 829 78 48 mice@terme-olimia.com
Šport 03 829 78 04 sport@terme-olimia.com