Kontakti

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 90 09
info@terme-olimia.com

 

Rezervacije bivanja in nakup darilnih bonov

 

T: 03 829 78 36
F: 03 582 90 24
rezervacije@terme-olimia.com
booking@terme-olimia.com

Gdje se nalazimo?

Udaljenosti od Term Olimia

 Ljubljana Maribor Portorož Kranjska gora Zagreb Dunaj Trst
 114 km 52 km 235 km 198 km 77 km 309 km 209 km


TERME OLIMIA, D.D., PODČETRTEK

Zdraviliška cesta 24

3254 Podčetrtek

03 829 70 00

info@terme-olimia.com

Vodstvo

Vodstvo kompanije

Florjan Vasle

Direktor
T: 03 829 78 45
F: 03 582 90 09
florjan.vasle@terme-olimia.com

Vasja Čretnik

Voditelj prodaje & marketinga,
prokurist
T: 03 / 829 78 55
F: 03 / 582 90 09
vasja.cretnik@terme-olimia.com

Martina Terner

Voditeljica računovodstva
T: 03 829 78 75
F: 03 582 90 09
martina.terner@terme-olimia.com

Barbara Brglez

Voditeljica hotelskih objekata
T: 03 829 78 00
F: 03 582 90 09
barbara.brglez@terme-olimia.com

Matic Kriter

Voditelj ugostiteljstva
T: 03 829 78 20
F: 03 582 90 09
matic.kriter@terme-olimia.com

Dunja Koren

Voditeljica wellnessa i bazena
T: 03 829 78 92
F: 03 582 90 09
dunja.koren@terme-olimia.com

Sabina Stipčič

Voditeljica nabave
T: 03 829 73 15
F: 03 582 90 24
sabina.stipcic@terme-olimia.com

Dr. Peter Kurila

Doktor
T: 03 829 78 02
F: 03 582 90 09
peter.kurila@terme-olimia.com

Ivan Pelc

Voditelj investicija
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
ivan.pelc@terme-olimia.com

Gregor Makovec

Voditelj održavanja
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
gregor.makovec@terme-olimia.com

Prodaja i marketing

Maja Jahn

Voditeljica prodaje
T: 03 829 60 15
F: 03 582 90 09
maja.jahn@terme-olimia.com

Sabina Antloga Žuna

Tržište Slovenije
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
sabina.antloga@terme-olimia.com

Nataša Šteblaj

Poslovni turizam
T.: 03 829 78 70
M: 041 892 718
natasa.steblaj@terme-olimia.com

Iztok Prevolšek

Tržište Austrije i Njemačke
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
iztok.prevolsek@terme-olimia.com

Andrej Pust

Hrvatsko, slovensko i englesko govorno područje
T: 03 829 78 48
F: 03 582 90 09
andrej.pust@terme-olimia.com

Lea Ostrožnik Stegne

Marketing Italija
T: 03 829 60 17
F: 03 582 90 09
lea.stegne@terme-olimia.com

Matevž Levstek

Sportski turizam
T: 03 829 78 04
F: 03 582 90 24
matevz.levstek@terme-olimia.com

Tamara Preskar

Marketing i oglašavanje
T: 03 829 77 12
F: 03 582 90 24
tamara.preskar@terme-olimia.com

Matej Terner

Digitalni marketing
T: 03 829 77 21
F: 03 582 90 24
matej.terner@terme-olimia.com

Recepcije, informacije

Recepcija Hotela Sotelia
+386 3 829 60 00
info@terme-olimia.com

Recepcija Hotela Breza
+386 3 829 78 35
info@terme-olimia.com

Recepcija Aparthotela Rosa
+386 3 829 78 80
info@terme-olimia.com

Recepcija Vasi Lipa
+386 3 829 78 80
info@terme-olimia.com

Recepcija Kamp Natura
+386 3 829 78 80
info@terme-olimia.com

Wellness center Orhidelia
+386 3 829 78 05
orhidelia@terme-olimia.com

Family wellness Termalija
+386 3 829 78 05
bazeni.termalija@terme-olimia.com

Termalni park Aqualuna
+386 3 829 77 00
aqualuna@terme-olimia.com

Spa Armonia
+386 3 829 60 11
spa.armonia@terme-olimia.com

Spa & Beauty center
+386 3 829 78 22
spa.beauty@terme-olimia.com

Center zdravlja Olimia
+386 3 829 78 02
zdravje.info@terme-olimia.com

Kongresni centar
+386 3 829 78 48
mice@terme-olimia.com

Sport
+386 3 829 78 04
sport@terme-olimia.com