Kontaktne informacije

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 90 09
info@terme-olimia.com

 

 

 

 

Wellness Orhidelia in
Family Wellness Termalija

 

T1: 03 829 78 05
T2: 03 829 78 22
orhidelia@terme-olimia.com

Rezervacije bivanja in
nakup darilnih bonov

 

T: 03 829 78 36
F: 03 582 90 24
rezervacije@terme-olimia.com
booking@terme-olimia.com

Kje se nahajamo?

Oddaljenost od Term Olimia

 Ljubljana Maribor Portorož Kranjska gora Zagreb Dunaj Trst
 114 km 52 km 235 km 198 km 77 km 309 km 209 km

 

 

TERME OLIMIA, D.D., PODČETRTEK

Zdraviliška cesta 24

3254 Podčetrtek

03 829 70 00

info@terme-olimia.com

Kontakti

Vodstvo podjetja

Florjan Vasle

Direktor
T: 03 829 78 45
F: 03 582 90 09
florjan.vasle@terme-olimia.com

Vasja Čretnik

Direktor prodaje & marketinga,
prokurist
T: 03 / 829 78 55
F: 03 / 582 90 09
vasja.cretnik@terme-olimia.com

Martina Terner

Vodja računovodstva
T: 03 829 78 75
F: 03 582 90 09
martina.terner@terme-olimia.com

Barbara Brglez

Vodja hotelov
T: 03 829 78 00
F: 03 582 90 09
barbara.brglez@terme-olimia.com

Gregor Makovec

Vodja tekočega vzdrževanja
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
gregor.makovec@terme-olimia.com

Dunja Koren

Vodja oaze zdravja
T: 03 829 78 92
F: 03 582 90 09
dunja.koren@terme-olimia.com

Sabina Stipčič

Vodja nabave
T: 03 829 73 15
F: 03 582 90 24
sabina.stipcic@terme-olimia.com

Ivan Pelc

Vodja investicij
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
ivan.pelc@terme-olimia.com

Prodaja in marketing

Maja Jahn

Vodja prodaje
T: 03 829 60 15
F: 03 582 90 09
maja.jahn@terme-olimia.com

Iztok Prevolšek

Prodaja, nemški in avstrijski trg
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
iztok.prevolsek@terme-olimia.com

Sabina Antloga Žuna

Prodaja, slovenski trg
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
sabina.antloga@terme-olimia.com

Andrej Pust

Prodaja, hrvaški, srbski in angleško govoreči trg
T: 03 829 78 48
F: 03 582 90 09
andrej.pust@terme-olimia.com

Lea Ostrožnik Stegne

Prodaja, italijanski trg
T: 03 829 60 17
F: 03 582 90 09
lea.stegne@terme-olimia.com

Matevž Levstek

Prodaja, športni turizem
T: 03 829 78 04
F: 03 582 90 24
matevz.levstek@terme-olimia.com

Nataša Šteblaj

MICE
T.: 03 829 78 70
M: 041 892 718
natasa.steblaj@terme-olimia.com

Barbara Strašek

Preprodaja kart, skupine na kopanju
T: 03 829 78 48
barbara.strasek@terme-olimia.com

Tamara Preskar Lapuh

Oglaševanje
T: 03 829 77 12
F: 03 582 90 24
tamara.preskar@terme-olimia.com

Matej Terner

Digitalni marketing
T: 03 829 77 21
F: 03 582 90 24
matej.terner@terme-olimia.com

Tadeja Kosovel

Digitalno komuniciranje
T: 03 829 77 11
F: 03 582 90 24
tadeja.kosovel@terme-olimia.com

Barbara Podpečan

Marketing
T: 03 829 77 11
F: 03 582 90 24
barbara.podpecan@terme-olimia.com

Recepcije, informacije

Recepcija Hotela Sotelia
03 829 60 00
info@terme-olimia.com

Recepcija Hotela Breza
03 829 78 35
info@terme-olimia.com

Recepcija Aparthotela Rosa
03 829 78 80
info@terme-olimia.com

Recepcija Vasi Lipa
03 829 78 80
info@terme-olimia.com

Recepcija Kamp Natura
03 829 78 80
info@terme-olimia.com

Wellness center Orhidelia
03 829 78 05
orhidelia@terme-olimia.com

Family wellness Termalija
03 829 78 05
bazeni.termalija@terme-olimia.com

Termalni park Aqualuna
03 829 77 00
aqualuna@terme-olimia.com

Spa Armonia
03 829 60 11
spa.armonia@terme-olimia.com

Spa & Beauty center
03 829 78 22
spa.beauty@terme-olimia.com

Center zdravja Olimia
03 829 78 02
zdravje.info@terme-olimia.com

Kongresni center
03 829 78 48
mice@terme-olimia.com

Šport
03 829 78 04
sport@terme-olimia.com