Kontakti

Terme Olimia d.d.

Zdraviliška cesta 24
3254 Podčetrtek
T: 03 829 70 00
F: 03 582 90 09
info@terme-olimia.com

 

Booking

 

T: 03 829 78 36
F: 03 582 90 24
rezervacije@terme-olimia.com
booking@terme-olimia.com

Gde se nalazimo?

Udaljenosti od Termi Olimia

 Ljubljana Maribor Portorož Kranjska gora Zagreb Dunaj Trst
 114 km 52 km 235 km 198 km 77 km 309 km 209 km


TERME OLIMIA, D.D., PODČETRTEK

Zdraviliška cesta 24

3254 Podčetrtek

03 829 70 00

info@terme-olimia.com

Kontakti

Mendžment preduzeća

Florjan Vasle

direktor
T: 03 829 78 45
F: 03 582 90 09
florjan.vasle@terme-olimia.com

Vasja Čretnik

direktor prodaje i marketinga,
prokurista
T: 03 / 829 78 55
F: 03 / 582 90 09
vasja.cretnik@terme-olimia.com

Martina Terner

menadžer računovodstva
T: 03 829 78 75
F: 03 582 90 09
martina.terner@terme-olimia.com

Barbara Brglez

menadžer hotela
T: 03 829 78 00
F: 03 582 90 09
barbara.brglez@terme-olimia.com

Dunja Koren

menadžer wellnessa i bazena
T: 03 829 78 92
F: 03 582 90 09
dunja.koren@terme-olimia.com

Sabina Stipčič

menadžer nabave
T: 03 829 73 15
F: 03 582 90 24
sabina.stipcic@terme-olimia.com

Gregor Makovec

menadžer održavanja

T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
gregor.makovec@terme-olimia.com

Ivan Pelc

menadžer investicija
T: 03 829 78 11
F: 03 582 90 09
ivan.pelc@terme-olimia.com

Prodaja i marketing

Maja Jahn

menadžer prodaje
T: 03 829 60 15
F: 03 582 90 09
maja.jahn@terme-olimia.com

Matevž Levstek

sportski turizam
T: 03 829 78 04
F: 03 582 90 24
matevz.levstek@terme-olimia.com

Sabina Antloga Žuna

slovenačko tržište
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
sabina.antloga@terme-olimia.com

Nataša Šteblaj

poslovni turizam
T.: 03 829 78 70
M: 041 892 718
natasa.steblaj@terme-olimia.com

Iztok Prevolšek

nemačko i austrijsko tržište
T: 03 829 78 49
F: 03 582 90 09
iztok.prevolsek@terme-olimia.com

Andrej Pust

hrvatsko, srpsko i englesko tržište
T: 03 829 78 48
F: 03 582 90 09
andrej.pust@terme-olimia.com

Lea Ostrožnik Stegne

marketing za Italiju
T: 03 829 60 17
F: 03 582 90 09
lea.stegne@terme-olimia.com

Matej Terner

digitalni marketing
T: 03 829 77 21
F: 03 582 90 24
matej.terner@terme-olimia.com

Tamara Preskar

marketing i oglašavanje
T: 03 829 77 12
F: 03 582 90 24
tamara.preskar@terme-olimia.com

Informacije

Hotel Sotelia
+386 3 829 60 00
info@terme-olimia.com

Hotel Breza
+386 3 829 78 35
info@terme-olimia.com

Aparthotel Rosa
+386 3 829 78 80
info@terme-olimia.com

Vas Lipa
+386 3 829 78 80
info@terme-olimia.com

Campsite Natura
+386 3 829 78 80
info@terme-olimia.com

Wellness Orhidelia
+386 3 829 78 05
orhidelia@terme-olimia.com

Family wellness Termalija
+386 3 829 78 05
bazeni.termalija@terme-olimia.com

Termalni park Aqualuna
+386 3 829 77 00
aqualuna@terme-olimia.com

Spa Armonia
+386 3 829 60 11
spa.armonia@terme-olimia.com

Spa & Beauty centar
+386 3 829 78 22
spa.beauty@terme-olimia.com

Centar zdravlja Olimia
+386 3 829 78 02
zdravje.info@terme-olimia.com

Kongresni centar
+386 3 829 78 48
mice@terme-olimia.com

Sport
+386 3 829 78 04
sport@terme-olimia.com